• 0905 331 311
  • relaxclub@relaxclub-moldava.sk

INFRASAUNAV našom zariadení máme 2 miestnu infrakabínu vyrobenú zo severskej jelše. Ako zdroj infražiarenia používame špičkové žiariče PHILIPS.

Infrasauna predstavuje dokonalý spôsob, ako sa zbaviť napätia, ako sa uvolniť a odreagovať. Infrasauna dokáže s našou dušou zázraky. Dovolí našej mysli zabudnúť na všetky starosti a vypustiť všetky nepríjemné myšlienky. Na ťažkú hlavu, unavené oči, stuhnutý krk a napätie nahromadené citelne v každom milimetri štvorcovom kože, vám infrasauna pomôže ako malý – veľký zázrak.

 

INFRASAUNA PRE LEPŠIU IMUNITU

Aby sme odolali všetkým zákerným vírusom a baktériám, mali by sme dôsledne dbať o svoju imunitu. Infrasauna vám na tieto účely výborne poslúži. Oslabenú imunitu vám tak povediac postaví na nohy. Účinky infrasauny tak najviac oceníte v pochmúrnych mesiacoch, kedy zima zalieza pod kožu a slniečko cez všetky tie mračná sotva uvidíte.

 

INFRASAUNA BOJUJE S TUKOM

Vediete svoj večný boj s nadváhou? Potom vám infrasauna v tomto boji bude silným a sľubným partnerom. Infrasauna má totiž jednu báječnú schopnosť – intenzívne prekrvuje cievy a tým aj celý lymfatický systém. Výsledok je jednoznačný – nežiadúce tukové kyseliny sú ľahšie a vcelku bez námahy vylúčené z tela a vy tak v infrasaune nádherne chudnete. Predstavte si, že už polhodinka v infrasaune vám pomôže spáliť až 700 kalórií.

 

INFRASAUNA PRE LEPŠIE ŠPORTOVANIE

Každý športovec vie, že pred vynaloženou námahou je nutné, správne sa rozcvičiť. Moderný športovec vie, že namiesto bežnej rozcvičky, môže použiť infrasaunu. Infrasauna mu totiž podobne ako rozcvička pomôže naštartovať telo, ktoré potom ľahšie zdolá nejednu prekážku a naviac je chránené pred mnohými úrazmi, pretože ich výskyt je vďaka zahriatiu šliach a svalov oveľa menej pravdepodobný. Vplyvom infrasauny je telo prekrvené, tepová frekvencia je vyššia, látková výmena rýchlejšia. Budete naštartovaní a pripravení k väčším výkonom.

 

INFRASAUNA PROTI UNAVENÉMU SVALSTVU 

Výborné výsledky má infrasauna pokiaľ ide o bolesti chrbtice. Bolesti chrbtice sú pritom problémom takpovediac generačným a čas od času potrápia každého. Nie je tak nič príjemnejšieho, ako si vliezť do infrasauny a nechať si poriadne nahriať a uvoľniť chrbát. Obdobne môžete v infrasaune liečiť boľavé kĺby a členky.

 

INFRASAUNA v MOLDAVE NAD BODVOU

infra sauna v moldave nad bodvou

infrasauna moldava moldava – moldava – moldava – www.moldava.sk

SAUNA


Vectors
napíšte nám

Nie sme ONLINE !! Ale môžete nám poslať e-mail a my Vás budeme kontaktovať späť.

Kliknite na tlačidlo ENTER na chat